Architekci, projektanci, biura projektowe


Jesteśmy dystrybutorami takich producentów podłóg jak: Jawor-Parkiet, Walczak, JP Promis, którzy w swojej ofercie mają niepowtarzalne podłogi o bardzo zróżnicowanym i bogatym  wykończeniu, które zadowolą każdego klienta.

W swojej ofercie jako dystrybutor posiadamy również najwyższej klasy chemię do podłóg szwedzkiej firmy BONA POLSKA, która jest prekursorem w ekologicznych i trwałych produktach do podłóg, jak również stale rozwija swoją bogatą ofertę.

Zapraszamy do współpracy architektów i projektantów wnętrz w celu realizacji ambitnych i unikalnych projektów charakteryzujących się nietypowymi rozwiązaniami.

Chętnie uczestniczymy w nietypowych i oryginalnych inwestycjach, które wymagają wkładu naszej wiedzy i doświadczenia. Szeroki asortyment produktów pozwala naszym klientom wybrać podłogę odpowiednią do ich wnętrz. Posiadamy w swojej ofercie unikalne i ekskluzywne podłogi Chapel Parket, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Z nami mogą Państwo zaprojektować wnętrza rustykalne, czy też nowoczesne, podłogi ciemne lub jasne, naturalne, czy też barwione – wszystko to znajdą Państwo w naszej bogatej ofercie.