Podłogi

Baltic-Wood_Sen-Starego-Malarza_Timeless-Collection
berlinek-pure-Dąb_Nugat_Piccolo-e_Top-baner

Podłogi trójwarstwowe

Podłogi trzywarstwowe wykonane są w całości z drewna. Wykorzystana jest przy jej produkcji nowoczesna technologia  w dążeniu do uzyskania podłogi idealnej, modnej, wpisującej się w aktualne trendy w aranżacjach i technologiach w budownictwie. Trzywarstwowa konstrukcja zapewnia bardzo wysoką stabilność, eliminując tym samym nadmierną „pracę” drewna. Dzięki tej konstrukcji większość gatunków drewna może być wykorzystana do stworzenia niepowtarzalnej podłogi. Bardzo dużym atutem takiej podłogi  jest możliwość szybkiej eksploatacji podłogi po położeniu jej w pomieszczeniu.

Podłogi te są też często już  lakierowane lub olejowane fabrycznie, a zatem po montażu nie wymaga cyklinowania i lakierowania, bądź olejowania. Do wyboru mamy praktycznie wszystkie gatunki drewna, które są używane do produkcji podłóg. Dodatkowo producenci oferują swoje produkty w wielu ciekawych wykończeniach , tym samym  podnosząc atrakcyjność kolekcji.

Podłogi dwuwarstwowe

Deski dwuwarstwowe są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą wzbogacić wnętrze swojego zacisza domowego o wyjątkowo długie i szerokie deski naturalne, tworzące na podłodze niepowtarzalny obraz szlachetnego drewna.

Zbudowane z dwóch warstw litego drewna, mogą być z powodzeniem stosowane na ogrzewanie podłogowe. Wierzchnia warstwa jest zabezpieczona pięcioma warstwami lakieru UV lub dwiema warstwami oleju naturalnego, dzięki którym deski otrzymują ciekawy wygląd i są gotowe do użytkowania bezpośrednio po ich montażu.

Ciekawa struktura drewna i różnorodność jego gatunków oraz wykończeni czynią podłogi dwuwarstwowe poszukiwanymi i wykorzystywanymi w projektowaniu ekskluzywnych i wymagających dekoracji. Dzięki nim możemy uzyskać ciekawy efekt pięknej podłogi. Bogata oferta gatunków, wybarwień, a także wysokiej jakości właściwości mechaniczne sprawiają, że miłość platoniczna nabiera zupełnie innego wymiaru.

FD_Orzech_Elegance
FD_Dab_Antyk
FD_Orzech_Premium
FD_Orzech_Elegance

Podłogi drewniane lite

Deski lite gotowe zaprojektowano z myślą o najbardziej wymagających Klientach, którzy poszukują drewnianej podłogi w niepowtarzalnym stylu. Dzięki swojej konstrukcji, wyjątkowym parametrom i niezwykłej strukturze drewna litego, nadają każdemu wnętrzu naturalny i zarazem ponadczasowy klimat. W przeciwieństwie do produktów imitujących drewno, deski lite gotowe są całkowicie naturalne, nie alergizują i mają bardzo dobre parametry izolacji termicznej. Ich podstawową cechą jest to, że podczas procesu produkcyjnego zostają poddane odpowiedniej obróbce i wykończeniu na gotowo, co sprawie, ze dużym atutem jest krótki czas ich montażu.

Walory produktu zbierają plon w postaci jego rosnącej popularności wśród architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz. Możliwość zastosowania naszych wysokiej jakości desek w pomieszczeniach mieszkalnych o zróżnicowanym charakterze i wystroju, buduje ich wysoką pozycję na rynku podłóg drewnianych.