Chemia


Jako dystrybutor chemii parkieciarskiej jesteśmy od początku swojej działalności związani ze szwedzką firmą BONA.

BONA AB jest firmą rodzinną założoną w 1919 roku w Szwecji w Malmӧ.

Dzisiaj BONA jest światowym liderem innowacji. Firma nie tylko dostarcza produkty do zabezpieczania podłóg drewnianych. Dba również o podłogi przez cały czas ich użytkowania. Od wielu lat zapewnia i udoskonala rozwiązania, które utrzymują posadzki drewniane w doskonałym stanie. Posiada długoletnie doświadczenie w branży podłóg drewnianych, jest mocno w nią zaangażowania i stałe poszukuje innowacji. Oferuje nam profesjonalistom i Państwu unikalne systemy produktów. Wybierając produkty firmy BONA możecie mieć Państwo pewność, że pomożemy Wam utrzymać podłogę w doskonałym stanie przez długie lata.

W swojej pracy wykorzystujemy również profesjonalną chemię czołowych firm chemii do podłóg, takich jak: Osmo, Saicos, Uzin, VENGA HARTZCHEMIE, SIKA oraz innych. Zawsze proponujemy profesjonalne rozwiązanie odpowiednio dobrane do Państwa podłóg i aranżacji.

Proponujemy i mamy w sprzedaży:

– Grunty do podłoża (zwykłe i wzmacniające) i kleje do montażu parkietu, deski podłogowej, desek i parkietów na ogrzewanie podłogowe.

Podstawowym elementem przy układaniu każdego parkietu będzie wybór odpowiedniego materiału spajającego. Klej do podłóg drewnianych sprawi, że otrzymamy odpowiednią kombinację siły i elastyczności. Dzięki temu możliwe będzie uzyskanie najlepszej podstawy dla pięknej i długotrwałej drewnianej podłogi. Bez względu na podłoże, wilgotność czy nierówność, Bona gwarantuje ci wszystkie potrzebne narzędzia

Kleje reakcyjne na bazie poliuretanu

Grunty

Bariera antywilgociowa

Kleje reakcyjne na bazie silanu

– Lakiery i oleje do podłóg drewnianych.

Szukasz połysku, koloru, odporności na poślizg a jednocześnie trwałości? Bona jest w stanie zapewnić Ci idealne rozwiązanie. Gwarantujemy: piękno, trwałość i łatwość utrzymania drewnianej podłogi, niezależnie od jej rodzaju. Aby osiągnąć taki efekt wystarczy zastosować lakiery do podłóg drewnianych oraz oleje firmy Bona. Firma oferuje pełną gamę produktów – zarówno lakiery podkładowe jak i nawierzchniowe, a także oleje do podłóg oraz wypełniacze. Warto podkreślić, że lakiery do parkietu, w których produkcji Bona jest światowym liderem nie zawierają rozpuszczalników. Już w latach 70 firma BONA była pionierem w zakresie lakierów na bazie wody.

Lakiery podkładowe

Lakiery nawierzchniowe

Oleje i Woski

Bona Sportive lakiery do podłóg sportowych

Wypełniacze (Szpachlówki)

– Produkty konserwujące.

Bona posiada w swojej ofercie gamę produktów konserwujących do użytku profesjonalnego, włączając środki czyszczące i odświeżające. Posiadamy również ofertę dla klientów indywidualnych. Są to gotowe do użycia produkty, które ułatwiają codzienne utrzymanie czystości na podłogach drewnianych, ale również np. na tarasach na zewnątrz budynków.

Podłogi lakierowane

Podłogi olejowane

Produkty dla klienta indywidualnego

Bona Spray Mop – mop ze spryskiwaczem

Bona logo with tagline
Sika-Product-Logo
mapei_cenniki_chemia_budowlana_ceny_producenta