Podłogi lite PANMAR WOOD

PANMAR WOO

PANMAR WOOD, to kolejny duży polski producent litych podłóg drewnianych oraz drewnianych podłóg warstwowych.

Podstawowym celem działalności firmy jest produkcja najwyższej jakości podłóg z drewna litego. Dążąc do zapewnienia satysfakcji z oferowanych produktów firma nie zapomina o środowisku naturalnym, pozyskując materiał  z lasów certyfikowanych, w których przyrost drewna jest większy niż jego wycinka.

Lita deska podłogowa PANMAR WOOD – to produkt ekologiczny, idealny dla osób dbających o zdrowie swoje i swojej rodziny.

Firma w produkcji wykorzystuje drewno dębowe, które od wieków cenione jest za wytrzymałość i niezwykłą trwałość. Podłoga ma 21 mm grubości i wyróżnia ją trwałość powłoki wykończeniowej oraz łatwość napraw i renowacji. Atutem jest również to, że podłoga drewniana stanowi dodatkową izolację podłoża i jako produkt naturalny reguluje mikroklimat w mieszkaniu. Pochłania dźwięki, dzięki czemu korzystnie wpływa na akustykę wnętrz. Cała kolekcja desek PANMAR WOOD obejmuje aż 20 wzorów zróżnicowanych pod względem klasy drewna, rodzaju wykończenia powierzchni oraz koloru. Dzięki temu podłoga firmy PANMAR WOOD, doskonale podkreśla charakter każdego wnętrza.

Nowością oferty firmy PANMAR WOOD są podłogi warstwowe, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane do ułożenia na podłogach z ogrzewaniem podłogowym. Firma może wykonać każdy dekor z podłóg litych na podłogach warstwowych.

Lite podłogi dębowe

Lita deska podłogowa Panmar Wood – to produkt ekologiczny, idealny dla osób dbających o zdrowie swoje i swojej rodziny. Materiał pozyskiwany jest z lasów certyfikowanych, w których przyrost drewna jest większy niż wycinka. Deski dębowe Panmar nie zawierają substancji rakotwórczych ani toksycznych klejów. Wykańczane są naturalnymi olejami i woskami. W późniejszym użytkowaniu nie wymagają stosowania środków chemicznych (czyszczących czy konserwujących). Podłoga ma 16 lub 21 mm grubości. Wyróżnia ją trwałość powłoki wykończeniowej oraz łatwość napraw i renowacji.

Drewniane podłogi warstowe

Podłogi warstwowe (jej wszystkie warstwy są wykonane z drewna, wierzchnia ma grubość 4 mm) posiadają gotową warstwę licową, która jest wykończona olejowoskiem. Dzięki temu podłoga jest gotowa do użytkowania zaraz po ułożeniu, a jej montaż trwa bardzo krótko. Drewniane podłogi warstwowe Panmar Eccelente mogą być montowane na dwa sposoby: poprzez przyklejenie na stałe do podłoża lub też „pływająco”.