Podłogi postarzane Chapel Parkiet

Chapel Parkiet

Jesteśmy dystrybutorem firmy CHAPEL PARKET, która według nas posiada jedną z ciekawszych i niepowtarzalnych ofert podłóg drewnianych ręcznie heblowanych. Chapel Parket to naturalna różnorodność, przypadkowe działania, nieprzewidywalność i pozorne niedoskonałości.

Historia podłóg Chapel Parket przypomina dzieje natury. To historia tego jak wiatr, deszcz, chłód, ciepło i inne naturalne zjawiska, a także działania różnych zwierząt nadają drewnu jego wyjątkowego i indywidualnego charakteru. Drewniane podłogi Chapel Parket odzwierciedlają bogactwo będące efektem wielowiekowego działania natury.

Wszystkie  kolekcje podłóg wyróżnia niespotykana metoda heblowania powierzchni, przez co zyskują one ciepły i naturalny wygląd. Dzięki tej metodzie obróbki desek podłogowych, bez użycia papieru ściernego, uzyskany zostaje  niepowtarzalny efekt.

Firma Chapel Parket oferuje zarówno deski lite jak i warstwowe z możliwością montażu na ogrzewanie podłogowe.

Podłogi Chapel Parket wybierane są przez klientów zarówno do wnętrz klasycznych, jak również ze względu na swą bogatą gamę kolorystyczną i różnorodność wykończenia polecane są także do nowoczesnych aranżacji pomieszczeń.

Podłogi

Od ponad pół wieku inspiruje nas naturalne piękno i dążenie do najwyższego standardu oferowanych przez nas rozwiązań systemów podłogowych. Nasze produkty tworzymy z niezwykłą starannością i przy pełnym zaangażowaniu wykwalifikowanej kadry.

Podłogi drewniane DĄBEX to prawdziwie naturalny produkt stanowiący kwintesencję najwyższej technologii i wieloletniego doświadczenia. Naszą dewizą jest hasło „Dobra podłoga to podstawa”.

Surowe piękno jakim jest drewno – dar natury, codziennie przekształcamy w klasykę drewna w najlepszym wydaniu. Zapewniamy niepowtarzalny charakter naszych podłóg, indywidualny dobór wykończenia i dbałość o szczegóły w najlepszej jakości.

nowy-katalog2