Podłogi na ogrzewanie podłogowe BOEN

BOEN

Jesteśmy przedstawicielem firmy Boen specjalizującej się w wyjątkowych i modnych podłogach warstwowych oraz litych, które doskonale wpisują się w aktualne trendy w aranżacji wnętrz zarówno klasycznych jak i nowoczesnych.

Produkty firmy BOEN są sprzedawane w ponad 40 krajach, na czterech kontynentach, z siedzibą główną w Norwegii. Oprócz zakładów produkcyjnych w Rosji, Niemczech i na Litwie, BOEN ma biura sprzedaży w Norwegii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Polsce, Szwecji, Belgii i USA. Rozwój nowych produktów i metod produkcji jest jedną z najważniejszych cech firmy Boen.

Swoje podłogi firma Boen prezentuje w czterech kolekcjach, które reprezentują cztery odmienne style, charakteryzujące się dużą różnorodnością i bogatą propozycją kolorystyczną, dzięki którym możemy zaaranżować każde nawet najbardziej wyszukane wnętrze.

Styl Pure Nordic

Tak czysty, tak prosty, tak neutralny. W tym stylu nie ma żadnych niepokojących elementów. Inspiracja przychodzi ze spokojnej, naturalnej palety, tworząc świetny obraz wnętrza, charakteryzowany poprzez obfite użycie jasnego drewna. Zagłęb się w falę nordyckiej inspiracji. Styl Pure Nordic cechuje się wyraźnym i prostym wzornictwem w neutralnych kolorach. Idealnie dopełniają go podłogi z drewna wykończonego w jasnej kolorystyce.

pure3_(1)
pure1
Oak_Antique_Historical_Mix_Solid_PL_bevel_Interior_MR_465
Oak_Indian_Summer_Castle_PL_bevel_Interior1_MR_465x530

Styl Modern Rustic

Relaksujący i przytulny. Pokoje pełne duszy i ciepła. Podłogi o prostym uroku z ich szerokimi, surowymi deskami i wytłumionymi kolorami. Jest tu mnóstwo miejsca dla każdego, bo warto tu być. Styl Modern Rustic jest niefrasobliwy, pełen duszy i ciepła. Dopełniają go drewniane podłogi o rustykalnym wykończeniu.

Styl Urban Contrast

Baw się kolorem, kształtem i funkcjonalnością. Mieszaj i łącz materiały ze wzorami. Podłogi dodają ciepła i blasku do osobistego stylu, w którym trzeba łamać zasady. Życie i energia w zagości w domu. Styl Urban Contrast pozwala na frywolne łączenie elementów z organicznymi krzywiznami i żywymi kolorami. Jego cechy podkreślają drewniane podłogi w odcieniach szarości i ciemnego brązu.

uu1
u1
u2
u3
u4
c2
c11

Classic Elegance

Głębokie kolory dodają blasku i ciepła do klasycznego wnętrza poprzez ich dostojny, uporządkowany wygląd. Ekskluzywne podłogi podkreślają elegancję i powinny być kładzione we wzorach, które eksponują grę drewna. To styl ponadczasowy, z elementami kreatywnej innowacji. Styl Classic Elegance jest wyrafinowany, spokojny, uporządkowany i stworzony przy zastosowaniu wyśmienitych materiałów. Jego cechy podkreśla podłoga o spokojnym i eleganckim wzorze w kolorach od złotego po ciemny brąz.

c3
c4
c5