O nas


Firma PARKIET ART specjalizuje się w pracach parkieciarskich i istnieje na rynku od 17 lat realizując w budownictwie różne ambitne i ciekawe, często bardzo indywidualne  projekty z drewna. Jest to jedyny zakład mistrzowski w Gorzowie Wlkp., z uprawnieniami MISTRZ PARKIECIARZ w zawodzie parkieciarza.

Jesteśmy też członkami SPP (Stowarzyszenie Parkieciarzy Polskich) oraz OSP (Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy), skupiającego profesjonalistów z zakresu usług i wiedzy parkieciarskiej.

Realizacje nasze są indywidualne, dopasowane do projektów Inwestora wpisujące się w panujące trendy w aranżacji wnętrz w domach i mieszkaniach. Realizujemy również projekty w budownictwie wielorodzinnym, przemysłowym oraz w innych obiektach użyteczności publicznej tj. szkoły, przychodnie rehabilitacyjne, hale sportowe itd.

Za każdym razem są to projekty dostosowane do wymogów jakie są stawiane przed obiektami użyteczności publicznej.

Wykonujemy podłogi z parkietów, desek krajowych i drewna egzotycznego, parkietów i desek warstwowych we wszystkich pomieszczeniach również w kuchniach i łazienkach.

Wszystkie nasze realizacje są wykonywane na profesjonalnej chemii i profesjonalnym sprzęcie, ponadto odpowiadają dzisiejszym normom przeciwpożarowym i higienicznym. Do naszych realizacji na rynku gorzowskim należy m.in. wykonanie podłóg z drewna egzotycznego w salonie Toyota , wykonanie podłóg z desek dębowych w SKO , wykonanie podłóg w szkole Tańca Depta, czy też ostatnia realizacja , czyli odnowienie parkietów w LO przy ul. Puszkina.

Firma PARTKIET ART jest przedstawicielem wielu firm zajmujących się produkcją i sprzedażą profesjonalnej chemii parkieciarskiej oraz jest przedstawicielem wiodących firm produkujących drewniane podłogi z drewna krajowego i egzotycznego.

Zapraszamy do naszego salonu przy ul. Walczaka 23A obok stacji NEO.

logo OSP_1
spp_logo