Podłogi lite DĄBEX

Dąbex

Jesteśmy od początku działalności związani z FIRMA DĄBEX, która jest wiodącym polskim producentem parkietów litych, warstwowych  i innych podłóg drewnianych w Europie. Od ponad 55 lat łączy z sukcesem rodzinną tradycję i nowatorskie rozwiązania technologiczne, uwzględniając przy tym najnowsze trendy w zakresie aranżacji wnętrz.

W sprzedaży posiada:

Parkiety lite: dąb, dąb czerwony, dąb czarny i jesion, to 100% drewna, które są produkowane w dwóch grubościach 16 mm i 22 mm. Występują w różnych długościach i klasach (NATUR, MARKANT, GESTREIFT, RUSTIKAL). Na szczególe zamówienie może być też wyprodukowany w ekskluzywnej klasie SELEKT.

Parkiety

Parkiety dwuwarstwowe Dąbex dzięki swojej specjalnej budowie są niezwykle stabilne i to czyni je odpowiednim materiałem do układania na posadzkach z ogrzewaniem podłogowym. Jest to niewątpliwe niekwestionowany atut podłóg dwuwarstwowych. Dodatkowo, ta wyjątkowo wytrzymała i elegancka podłoga świetnie komponuje się z każdym nawet najbardziej wysublimowanym wnętrzem.

Ponadczasowy urok drewna, prostota i elegancja kolekcji parkietów dwuwarstwowych DĄBEX podkreślają niepowtarzalny charakter każdego pomieszczenia, a dobór kolorystyki, struktury i gatunku drewna sprawiają , że wnętrza stają się bardziej przytulne, zapraszając do spędzania w nich czasu.

dab natur - najnowszy - 01
dąb 12345 wiz - 02
Jesion - 03
jesion mozaika wiz - 04
DĄB CZERWONY kopia
abbra wizu kopia
CHOCO kopia

Deski dwuwarstwowe MEGA PROFI

Deski dwuwarstwowe MEGA PROFI  są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą wzbogacić wnętrze swojego zacisza domowego o wyjątkowo długie i szerokie deski naturalne, tworzące na podłodze niepowtarzalny obraz szlachetnego drewna.

Zbudowane z dwóch warstw litego drewna, mogą być z powodzeniem stosowane na ogrzewanie podłogowe. Wierzchnia warstwa jest zabezpieczona pięcioma warstwami lakieru UV lub dwiema warstwami oleju naturalnego, dzięki którym deski otrzymują ciekawy wygląd i są gotowe do użytkowania bezpośrednio po ich montażu.

DAB_BEIGE_LAKIER2
DAB_BEIGE_LAKIKER2
DAB_BIANKO_LAKIER2
DAB_BIANKO_OLEJ2
DAB_CHOKO_LAKIER2
DAB_CHOKO_OLEJ2
moziakia dąb przemsyłaowa kopia
mozaika dab kopia

Lite klasyczne i przemysłowe mozaiki

Również w swojej bogatej ofercie FIRMA DĄBEX oprócz parkietów litych i podłóg warstwowych oferuje lite klasyczne i przemysłowe  mozaiki,  nadające się zarówno do wnętrz mieszkalnych jaki i różnego przeznaczenia obiektów.