Podłogi lite WALCZAK

WALCZAK

Firma Parkiet Art jest dystrybutorem podłóg drewnianych Firmy WALCZAK, która rozpoczęła swoją produkcję już w latach 30-tych ubiegłego wieku, kiedy to Jan Walczak zaczął handlować tarcicą. Po wojnie został uruchomiony prywatny tartak oraz produkcja podłóg drewnianych. Od tego czasu Firma Walczak stale się rozwija i udoskonala swoje podłogi poprzez wprowadzanie nowych dekorów i wzorów. Na przestrzeni kolejnych dekad firma umocniła swoją pozycję na rynku polskim i za granicą. Dzięki ciągłemu udoskonalaniu walorów (zarówno technicznych, jak i estetycznych) stała się uznaną marką wśród architektów oraz parkieciarzy. Podłogi firmy Walczak stanowią gwarancję solidnego wykonania i dają pewność osiągnięcia zamierzonych rezultatów w aranżowanych wnętrzach.

Deski podłogowe

Długie, szerokie i ponadczasowe, stanowią solidną podstawę atrakcyjnego wnętrza. Szeroka gama oferowanych desek pozwala na ich idealne dopasowanie do pomieszczeń o różnym charakterze. Deski te to 100% litego drewna, dzięki czemu znakomicie prezentują się w każdym wnętrzu i nadają pomieszczeniom blasku. Dzięki innowacyjnej konstrukcji deski cechuje większa elastyczność, która umożliwia precyzyjny montaż oraz gwarantuje stabilność podłogi w trakcie użytkowania.

p21-f3-bpl-rgb
p19-f4-bpl-rgb
md01-bpl-rbg
md02-bpl-rgb
p16b-f1-bpl-rgb
p01-f2-bpl-rgb
p02-f4-bpl-rgb

Parkiety

Klasyka, która sprawdzi się zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Elementy o wymiarze mniejszym niż w przypadku desek można ułożyć na różne sposoby, uzyskując w ten sposób oryginalny efekt, który doda pomieszczeniom charakteru. Parkiety to 100% litego drewna, które zapewni trwałość oraz ponadczasowość podłogi. To doskonałe rozwiązanie, szczególnie w przypadku reprezentacyjnych wnętrz, np. salonu.

Mozaiki

Powiedzenie „małe jest piękne” sprawdza się również w przypadku podłóg. Zastosowanie drobnych elementów pozwala na podkreślenie piękna drewna oraz wyjątkowości pomieszczeń, a wiele sposobów ułożenia umożliwia osiągnięcie niepowtarzalnego efektu. Mozaiki to 100% litego drewna, które zapewni trwałość oraz ponadczasowość podłogi.

p03-f1-bpl-rgb